Чт, 2024-04-25, 22:54

11:34
1:2 - "Дніпро" програв "Ворсклі"
Інші останні Спортивні новини

На полі стадіону "Дніпро-Арена" завершилась зустріч місцевого "Дніпра" і полтавської "Ворскли" у рамках 23-го туру української прем'єр-ліги. Підопічні Хуандре Рамоса програли другий домашній матч поспіль, поступившись полтавчанам з рахунком 1:2, повідомляє Gazeta.ua з посиланням на Чемпионат.сom.

На 21-й хвилині Ондржей Мазух відкрив рахунок, відправивши м'яч у свої ворота після флангової передачі Маркоскі, а в другому таймі Артем Громов закріпив перевагу колективу Сергія Свистуна. Незадовго до фінального свистка "Дніпро" відіграв один м'яч стараннями Жуліано.

Таким чином, дніпряни залишилися на 4-му місці турнірної таблиці з 45 очками, "Ворскла", у свою чергу, набрала 24 очки і покинула 14-е місце, очікуючи результатів інших матчів туру.

Чемпіонат України

Прем'єр-ліга.

23-й тур

Дніпро (Дніпропетровськ) - Ворскла (Полтава) - 1:2

Голи: Мазух, 21 (0:1, автогол); Громов, 83 (0:2); Жуліано, 90+1 (1:2).

Дніпро - Лаштувка, Стрініч, Чеберячко, Мазух (Кулаков, 61), Федецький, Канкава (Шахов, 6; Коноплянка, 46), Кравченко, Жуліано, Матеус, Селезньов, Калінич.

Ворскла - Долганський, Ткачук, Чеснаков, Даллку, Пердута (Курилов, 85), Куценко (Кривошеєнко, 83), Громов, Лагос, Маркоскі, Ребенок, Силюк (Сапай, 64).

Попередження: Маркоскі, 23; Силюк, 51.

Категорія: Спортивні новини | Переглядів: 1031 | Додав: abel | Теги: Дніпро, ворскла | Рейтинг: 0.0/0