Понеділок, 21.01.2019, 20:41
Головна Реєстрація RSS
Вітаю Вас, Гість
Новини минулих днів
Архів новини
Пошук
Статистика
Головна » 2017 » Квітень » 04

 

 

Влада також має провести інформаційну кампанію серед населення, щоб пояснити переваги цієї реформи.

Останні Економічні новини України | Новини європейської України| Додано: 04.04.2017| Інші останні новини | Коментарі. Залиш і ти свій коментар - хай світ знає твою думку(0)

 

Национальный банк ослабил валютные ограничения, смягчение которых не будет иметь дестабилизирующего влияния на ситуацию на межбанковском и наличном сегментах валютного рынка.


 

Проти надання безвізового режиму з ЄС для України на засіданні Комітету Європарламенту з громадянських свобод, юстиції та внутрішніх справ (LIBE) голосували депутати з Франції та Італії.


 

16 держав-членів Євросоюзу підтримали ідею створення Європейської прокуратури для протидії корупції у царині використання бюджетних коштів.


 

Незважаючи на досягнуті домовленості тристоронньої групи про режим припинення вогню, за минулу добу російсько-окупаційні війська 48 разів відкривали вогонь по позиціях Збройних Сил України.


 

У березні політики та експерти з Литви підготували два документи, які передбачають допомогу для України на двосторонньому та на міжнародному рівнях.