Понеділок, 22.10.2018, 04:25
Головна Реєстрація RSS
Вітаю Вас, Гість
Новини минулих днів
Архів новини
Пошук
Статистика
Головна » 2017 » Листопад » 09

 

Принаймні 20 країн-членів Європейського Союзу наступного тижня підпишуть новий пакт про оборону для спільного фінансування проектів та розвитку військових можливостей.

Останні Новини Європейського Союзу | Новини європейської України| Додано: 09.11.2017| Інші останні новини | Коментарі. Залиш і ти свій коментар - хай світ знає твою думку(0)

 

Варшава позитивно сприйняла пропозицію президента Петра Порошенка провести найближчим часом зустрічі консультативного комітету президентів Польщі та України.


 

 

Депутати Сейму Литви звернулися до угорських парламентарів із проханням не блокувати рішення, які дозволили б Україні зблизитися з Євросоюзом.


 

 

Напередодні саміту Східного партнерства 24 листопада в Брюсселі Європарламент шукає нові шляхи для поглиблення відносин ЄС з Україною, Грузією та Молдовою.


 

 

Верховная Рада приняла в повторном втором чтении новую редакцию закона о жилищно-коммунальных услугах.


 

Вирусный гепатит типа С – это коварная болезнь, которая проникает в кровь человека и поражает ткани печени. Люди могут годами не знать о том, что у них прогрессирует болезнь, пока не сделают биохимический анализ крови.