Чт, 2024-03-28, 11:32

17:59
Бондаренко та Саладуха - у фіналах своїх видів, Мельниченко лідирує у семиборстві, - ЧС з легкої атлетики
На три медалі чемпіонату світу з легкої атлетики можуть розраховувати в українській збірній. Ганна Мельниченко лідирує в програмі семиборства перед останнім видом - забігом на 800 метрів, стрибун у висоту Богдан Бондаренко і Ольга Саладуха в потрійних стрибках впевнено подолали кваліфікацію і вийшли у фінал.

Ганна Мельниченко лідирує в програмі семиборства на чемпіонаті світу в Москві. Українка на 68 очок випереджає Бріан Тейсу-Ітон з Канади.

Семиборство (після 6 видів)

1. Ганна Мельниченко (Україна) - 5619 очок

2. Бріан Тейса-Ітон (Канада) - 5551

3. Дафіна Сгіпперс (Нідерланди) - 5492

Забіги на 800-метрівці стартують о 19:10 за Києвом.

Бондаренко, використавши для вдалого виступу всього дві спроби, показав кваліфікаційний норматив 2.29 м. Саладуха ж вже в другому виході в сектор стрибнула на 14.69 м і зайняла перше місце.

Нагадаємо, що фінал у стрибках у висоту розпочнеться о 18:00 15 серпня, у потрійному стрибку - трохи пізніше в цей же день.

Категорія: Спортивні новини | Переглядів: 934 | Додав: adminA | Теги: Мельниченко, бондаренко, Саладуха, легкої атлетики, семиборстві, ЧС | Рейтинг: 0.0/0