Пт, 2024-04-26, 01:53

10:10
"Динамо" долає "Зеніт", "Шахтар" пробачає "Спартак". ВІДЕО

У другому турі Об'єднаного чемпіонату київське "Динамо" з рахунком 2:1 перемогло санкт-петербурзький "Зеніт". В дебюті зустрічі, на 11-й хвилині після подачі з кутового Денис Гармаш, якого захисники "Зеніту" залишили самого, з легкістю переправив м'яч у сітку воріт.

За 10 хвилин Андрій Аршавін увійшов до штрафного майданчика, віддав на Віктора Файзуліна і останній лише з другого пострілу зумів пробити Олександра Шовковського. Перший тайм закінчився з рахунком 1:1.

Після перерви команди знизили швидкість, і матч набув суто тренувального характеру. Проте під завісу зустрічі киянам вдалося вийти вперед: Ніко Кранчар віддав розрізну передачу на Дуду, який вийшов віч-на-віч з Єгором Бабуріним, проте віддав передачу на Адміра Мехмеді, який вкотив м'яч вже у порожні ворота. 2:1 – перемога "Динамо".

"Зеніт": Бабурін - Анюков (Нема, 46), Ломбертс, Губочан, Родич (Лукович, 83) - Зирянов (Бухаров, 46), Вітсель - Файзулін, Данні, Аршавін (Джорджевич, 69) - Кержаков (Могилевець, 46)

"Динамо": Шовковський - Даніло Сілва, Хачеріді, Віда, Селін (Макаренко, 83) - Гармаш (Вукоєвич, 69), Аруна (Сидорчук, 46) - Гусєв (Дуду, 46), Безус (Кранчар, 46), Цуріков (Буяльський, 68) - Кравець (Мехмеді, 46)

Голи: Файзулін, 20 - Гармаш, 11, Мехмеді, 82

Матч "Спартак" - "Шахтар" закінчився нульовою нічиєю

Донецький "Шахтар" не зміг перемогти московський "Спартак" у рідних стінах. Матч закінчився з рахунком 0:0. У першому таймі "гірняки" мали кілька гарних нагод, щоб забити м’яч. Зокрема, перший тайм проходив на досить високих швидкостях, як для товариської зустрічі.

По перерві Мірча Луческу зробив п’ять замін, але жодна з них не спрацювала.

У другому таймі "Шахтарю" все ж вдалося забити, але рефері через положення поза грою скасував узяття воріт. Могли у другому таймі відзначитися "червоно-білі", зокрема, Кирил Камбаров міг забити м’яч. Проте, як і "гірнякам", "спартаківцям" не вдалося реалізувати момент. В результаті - 0:0.

"Шахтар": Каніболоцький (П'ятов, 46), Кучер (Ісмаїлі, 46), Воловик (Ракицький, 46), Шевчук (Кривцов, 46), Срна, Хюбшман (Гречишкін, 81), Дуглас Коста, Веллінгтон (Болбат, 70), Фред (Степаненко, 46), Тайсон, Луїз Адріану (Майкон, 79).

"Спартак": Дикань, Макєєв (Паршивлюк, 46), Інсаурральде, Сухі (Боккетті, 46), Комбаров, Коста (Чельстрем, 46), Ананідзе (Рафаел Каріока, 62), Тимофеєв (Глушаков, 75), Хурадо (Кротов, 46), Білялетдінов (Мовсісян, 70), Еменіке (Яковлєв, 46).

Попередження: Тимофеєв, 19. Велінгтон, 29. Срна, 89.

Передсезонний турнір за участю пітерського "Зеніту", московського "Спартака", донецького "Шахтаря" і київського "Динамо" аналітики вважають своєрідною репетицією одіозного проекту під назвою "Об'єднаний чемпіонат Росії і України".

Категорія: Спортивні новини | Переглядів: 994 | Додав: nowyny | Теги: Спартак, динамо, Шахтар, Зеніт | Рейтинг: 0.0/0