Вівторок, 23.10.2018, 17:29
Архів новини
Пошук
Статистика
Головна » 2015 » Вересень » 24 » До півфіналу Кубка світу першим вийшов український шахіст
21:50
До півфіналу Кубка світу першим вийшов український шахіст
Інші останні Спортивні новини України

Український гросмейстер Павло Ельянов став першим півфіналістом Кубка світу Міжнародної федерації шахів (ФІДЕ).

Півфінал Кубку світу проходить за нокаут-системою в Баку (Азербайджан), повідомляє у четвер 24 вересня прес-служба Міністерства молоді та спорту України.

Зазначається, що у п'ятому колі змагань Ельянов взяв гору над американцем Хікару Накамурою - 1,5:0,5.

В 1/2 фіналу Кубка світу українському шахісту протистоятиме переможець пари Шахріяр Мамедьяров (Азербайджан) - Сергій Карякін (Росія).

Нагадаємо, 15 вересня на юніорському чемпіонаті світу із шахів у Росії перемогла українка. За титул боролися 48 шахісток віком до 20 років із 40 країн. За підсумками світової першості, що проводилися у Ханти-Мансійську, 19-річна майстер ФІДЕ зі Львова набрала 10 очок із 13 можливих. Букса виграла 8 партій при 4 нічиїх і одній поразці.

Категорія: Спортивні новини України | Переглядів: 522 | | Теги: півфінал Кубка світу, Український шахіст | Рейтинг: 0.0/0