Вт, 2024-04-16, 23:11

22:50
До півфіналу Кубка світу першим вийшов український шахіст

Український гросмейстер Павло Ельянов став першим півфіналістом Кубка світу Міжнародної федерації шахів (ФІДЕ).

Півфінал Кубку світу проходить за нокаут-системою в Баку (Азербайджан), повідомляє у четвер 24 вересня прес-служба Міністерства молоді та спорту України.

Зазначається, що у п'ятому колі змагань Ельянов взяв гору над американцем Хікару Накамурою - 1,5:0,5.

В 1/2 фіналу Кубка світу українському шахісту протистоятиме переможець пари Шахріяр Мамедьяров (Азербайджан) - Сергій Карякін (Росія).

Нагадаємо, 15 вересня на юніорському чемпіонаті світу із шахів у Росії перемогла українка. За титул боролися 48 шахісток віком до 20 років із 40 країн. За підсумками світової першості, що проводилися у Ханти-Мансійську, 19-річна майстер ФІДЕ зі Львова набрала 10 очок із 13 можливих. Букса виграла 8 партій при 4 нічиїх і одній поразці.

Категорія: Спортивні новини | Переглядів: 1054 | Додав: adminA | Теги: півфінал Кубка світу, Український шахіст | Рейтинг: 0.0/0