Пт, 2024-03-29, 12:20

13:43
Долгополов розпочав з перемоги виступ на турнірі в Умазі
В Умазі (Хорватія) на турнірі АТР Vegeta Croatia Open Umag на відкритих кортах (ґрунт) з призовим фондом 358,425 евро завершилися матчі другого кола.

Теніс. АТР Vegeta Croatia Open Umag. Умаг (Хорватія). Відкриті корти (ґрунт). Призовий фонд € 358,425. 28 учасників. Друге коло

Олександр Долгополов (Україна, 3) - Фабіо Фоньїні (Італія) - 6:2, 6:4

Чинний чемпіон турніру, 19-а ракетка світу 23-річний українець Олександр Долгополов, посіяний під 3-м номером, стартував у другому колі з перемоги над 63-м номером рейтингу АТР 25-річним італійцем Фабіо Фоньїні - 6:2, 6:4, пише ГазетаUA.

Поєдинок тривав 1 годину 16 хвилин. Долгополов тричі взяв подачу суперника і не дозволив йому реалізувати жодного з двох своїх брейк-пойнтів. Олександр один раз подав навиліт і не допустив жодної подвійної помилки.

У чвертьфіналі Долгополову протистоятиме п'ятий сіяний аргентинець Карлос Берлок, який завдав поразки своєму співвітчизникові Марко Трунгелліті 7:6 (4), 4:6, 6:1.

Категорія: Спортивні новини | Переглядів: 1050 | Додав: adminA | Теги: турнірі в Умазі, Перемоги, Долгополов | Рейтинг: 0.0/0