Ср, 2024-04-17, 01:59

11:06
Другий день Паралімпіади приніс Україні два "золота"

У Ріо-де-Жанейро завершився другий змагальний день Паралімпіади-2016, де представники збірної України завоювали ще дві золоті нагороди, повідомляє офіційний сайт змагань, пише УНІАН.

У забігу на 100 метрів Ігор Цвєтов показав результат 12,31 секунди, випередивши Фабіо до Сілва Бордижоні з Бразилії (12,66) і Ернана Баррето з Аргентини (12,85).

У свою чергу, в запливі на дистанції 100 метрів на спині Геннадій Бойко подолав дистанцію за 2 хвилини 08,1 секунди. Він більше ніж на 19 секунд обігнав Франческо Бателлу з Італії.

Бронза на рахунку ще одного українця Антона Кола, який відстав від італійця всього на 0,39 секунди. Трохи пізніше срібло в запливі на 50 метрів вільним стилем завоював Євген Богодайко. Також бронзові медалі завоювали плавець Сергій Паламарчук та дзюдоїст Олександр Косінов.

На даний момент збірна України посідає 3-е місце в медальному заліку - 4 золоті, 5 срібних та 10 бронзових нагород, 19 медалей.

Як повідомлялося, Паралімпіада-2016 проходить в Ріо з 7 по 18 серпня.

Категорія: Спортивні новини | Переглядів: 825 | Додав: adminA | Теги: другий день Паралімпіади, україна, два золота | Рейтинг: 0.0/0