Сб, 2024-04-20, 15:43

13:31
"Кривбас" вдруге поспіль перемагає і очолює турнірну таблицю- УПЛ, 2 тур
Криворізький "Кривбас" здобув другу поспіль перемогу на старті чемпіонату України. У матчі другого туру криворожці обіграли одеський "Чорноморець" з рахунком 1:0.

"Кривбас" Кривий Ріг - "Чорноморець" Одеса - 1:0

"Кривбас": 55. Штанько, 4. Шершун, 5. Федорів, 23. Лобжанідзе, 24. Пашаєв (9. Єслінек, 55'), 11. Бартулович, 18. Петров, 20. Канкава, 88. Валєєв, 28. Матіч (15. Дедечко, 89'), 8. Самодін (86. Антонов, 86') Запасні: 1. Рева, 3. Сердюк, 17. Бабатунде, 93. Бохашвілі

"Чорноморець": 12. Безотосний, 4. Бергер, 5. Сантана, 6. Леонардо, 29. Фонтанелло, 77. Кутас, 19. Бакай, 27. К. Ковальчук (39. Д.Г. Васін, 84'), 89. Політило (17. Терросо, 58'), 9. Діденко (11. Бобко, 46'), 20. Бурдужан Запасні: 1. Паст, 2. П. Ковальчук, 42. Зубейко, 25. Бернандеш Морейра 1:0 Джаба Канкава, 26' (Младен Бартулович)

Єдиний гол забив Джаба Канкава у середині першого тайму. Грузинський легіонер пройшов чотирьох суперників і віддав пас на лівий фланг на Бартуловича. Той розхитав захисника і прострілив у воротарський майданчик, куди прибіг Канкава. Грузинський нападник ударом в дотик пробив Безотосного.

Згодом господарі мали кілька реальних можливостей, аби подвоїти перевагу, однак Безотосний більше не помилявся.

Одесити ж організували штурм воріт гостей у останні 20 хвилин матчу. Але оборона "Кривбасу" на чолі з Штаньком вистояла.

Тепер "Кривбас" має шість очок і як мінімум до суботнього вечора одноосібно очолює турнірну таблицю. У "Чорноморця" на три менше.

А в наступному турі на криворожців чекає іспит від чемпіона у Донецьку. "Чорноморець" прийматиме "Волинь".

Категорія: Спортивні новини | Переглядів: 1064 | Додав: adminA | Теги: УПЛ, 2 тур, Кривбас, перемагає | Рейтинг: 0.0/0