Чт, 2024-03-28, 15:57

10:45
Кваліфікаційний турнір до Олімпіади-2016 виграла збірна України з синхронного плавання
Інші останні Спортивні новини

У Ріо-де-Жанейро (Бразилія) завершився передолімпійський кваліфікаційний турнір з синхронного плавання, де в командних змаганнях перемогу здобула збірна України.

Наша команда отримала від суддів в сумі 186.7855 балів, повідомляє офіційний сайт змагань.

Українки лідирували вже після технічної програми, за виконання якої судді їм поставили 92.2855 балів. У довільній програмі наша команда отримала оцінку 94.5000 бали.

Друге місце на турнірі у майбутній столиці Олімпійських ігор посіла команда Японії (186.7330), третє - синхроністки Італії (181.7487).

Українська команда виступала у складі: Лоліта Ананасова, Ганна Волошина, Дарина Юшко, Ксенія Сидоренко, Олександра Сабада, Олена Гречихина, Анастасія Савчук, Ольга Кондрашова, Ольга Золотоверха.

Ігри XXXI Олімпіади відбудуться з 5 по 21 серпня 2016 року в Ріо-де-Жанейро.

Категорія: Спортивні новини | Переглядів: 804 | Додав: adminA | Теги: Олімпіада-2016, збірна україни, синхронне плавання, кваліфікаційний турнір | Рейтинг: 0.0/0