Пт, 2024-03-29, 10:43

12:31
"Металіст" глумиться над московськими клубами. ВІДЕО

Потужно проводить тренувальний збір харківський "Металіст" в Еміратах. Готуючись до заключної частини сезону, підопічні Мирона Маркевича провели два контрольних поєдинки проти грізних московських клубів - "Динамо" і "Спартака", - забивши кожному з них по чотири голи.

"Металіст" - "Динамо" (М) 4:2

Голи: Марлос, 31, Вільягра, 47, Крістальдо, 77, Валяєв 80 - Єпуряну, 73, Місімович, 85.

"Металіст" (1-й тайм): Горяїнов, Вільягра, Папа Гуйє, Торсігльєрі, Фініньо, Соса, Хав'єр, Едмар, Марлос, Девіч, Тайсон.

(2-й тайм): Старцев, Бордіян, Березовчук, Обрадовіч, Романчук, Бланко, Валяєв, Шелаєв, Пшеничних, Крістальдо, Воробей.

Новачок харків'ян Марлос відкрив рахунок, по-бразильськи підрізавши м'яч над голкіпером. Потім справжній шедевр створив Вільягра: аргентинець забив гол зі штрафного з 70 метрів. Москвичі скоротили відрив, скориставшись помилкою Старцева, але Крістальдо і Валяєв буквально відразу ж збільшили розрив до непристойного. Уникнути розгрому москвичі змогли завдяки Місімовичу, який і встановив остаточний рахунок.

Нагадаємо, кількома днями раніше з рахунком 4:1 харків'яни зім'яли московський "Спартак".

Категорія: Спортивні новини | Переглядів: 1245 | Додав: nowyny | Теги: Металіст | Рейтинг: 0.0/0