Пт, 2024-04-19, 13:02

10:30
"Металіст" - "Олімпіакос" - 0:1. ВІДЕО
Харківський "Металіст" із мінімальним рахунком поступився у домашньому поєдинку проти "Олімпіакоса".

Сьогодні у Харкові було холодно, проте мінусова температура не завадила теплолюбним грекам здобути перемогу над підопічними Мирона Маркевича. З перших хвилин поєдинку команди обрали швидкий темп гри, який лише час від часу переходив у повільніші епізоди матчу, коли суперники набиралися сил для наступних швидких атак. У першому таймі "Металіст" намагався грати першим номером та забити швидкий гол у ворота "Олімпіакоса". Як не дивно, та греки віддали ініціативу у зустрічі, проте створювати господарям поля, щось надто небезпечне біля своїх воріт все ж не дозволяли.

Після перерви команда з Балканського півострова несподівано кинулася атакувати великими силами. Такі активні дії гостей дещо дезорієнтували харків'ян, і вже через кілька хвилин грецький клуб відкриває рахунок у протистоянні. Відзначився Фустер. Після пропущеного м'яча підопічні Мирона Маркевича збільшили швидкість своїх атак, проте почали діяти більш обережно, адже "Олімпіакос" почав створювати гострі контратаки у відповідь. Так тривало до 82 хвилини поєдинку, коли Едмар отримав червону картку і покинув поле. Тоді і стало зрозуміло, що поєдинок так і завершиться з рахунком 0:1 на користь гостей.

Матч-відповідь відбудеться вже через тиждень. Звичайно, що "Металісту" буде не легко у виїзному поєдинку проти "Олімпіакоса", проте хотілося б побажати підопічним Мирона Маркевича здобути позитивний результат у цій зустрічі, і пробитися у наступний раунд змагання.

Склади команд:

Металіст: 29. Горяїнов, 3. Вільягра, 6. Торсільєрі, 15. Фінінью, 30. Папа Гує, 8. Едмар, 11. Соса, 23. Бланко, 10. Шав'єр, 77. Тайсон, 21. Крістальдо

Запасні: 81. Дишлєнковіч, 22. Обрадовіч, 4. Березовчук, 17. Пшеничних, 19. Торрес, 33. Девіч, 25. Марлос

Олімпіакос: 1. Пападопулос Н., 42. Медьєрі, 2. Маніатіс, 4. Меллберг, 23. Маркано, 35. Торосідіс, 14. Міральяс, 19. Фустер, 31. Орбаіс, 77. Макун, 10. Джеббур

Запасні: 3. Модесто, 6. Папацоглу Ан., 20. Олебас, 7. Ібагаса, 11. Казім Казім, 93. Абдун

"Металіст" - "Олімпіакос" - 0:1

Гол: Фустер 50

Вилучення: Едмар 82

Категорія: Спортивні новини | Переглядів: 1139 | Додав: adminA | Теги: Металіст - Олімпіакос - 0:1. ВІДЕО | Рейтинг: 0.0/0