Чт, 2024-03-28, 17:26

10:38
На 50-метрівці батерфляєм українець побив рекорд ЧЄ

Український плавець Андрій Говоров встановив новий рекорд чемпіонатів Європи. На континентальній першості з водних видів спорту в Лондоні (Велика Британія) Говоров виграв півфінал на 50 метрів батерфляєм, а його час 22,73 секунди став новим рекордом чемпіонатів Європи, повідомляє Укрінформ.

Прикметно, що Говоров поліпшив власне ж досягнення, встановлене на першості континенту-2014 в Берліні (22,87).

Зазначимо також, що у фінал 200-метрівки на спині впевнено вийшла українка Дарина Зевіна, яка у півфіналі показала перший результат - 2.08,66.

Фінали в цих видах програми відбудуться у вівторок, 17 травня.

Раніше українці Юлія Прокопчук і Максим Долгов стали чемпіонами Європи зі стрибків у воду.

Категорія: Спортивні новини | Переглядів: 717 | Додав: adminA | Теги: 50-метрівка батерфляєм, рекорд ЧЄ, українець | Рейтинг: 0.0/0