Чт, 2024-04-25, 17:24

11:22
На чемпіонаті світу з біатлону Україна посіла третє місце
У Чехії завершився чемпіонат світу з біатлону – найуспішніший для збірної України за останні 14 років.

«Синьо-жовті» завдяки успіхам жіночої частини команди здобули по одній золотій і срібній нагороді і три «бронзи» – це третє місце в загальному заліку світової першості.

Попереду лише недосяжні для інших норвежці, у яких одинадцять нагород (вісім золотих, дві срібних і одна бронзова), а також французи з одним «золотом» і чотирма срібними медалями.

В останній день змагань до ще однієї медалі була близька Віта Семеренко, вона стала четвертою в гонці з масовим стартом. Виграла це змагання білоруска Дарія Домрачева.

Категорія: Спортивні новини | Переглядів: 1020 | Додав: adminA | Теги: україна, третє місце, чемпіонаті світу з біатлону | Рейтинг: 0.0/0