Вт, 2024-04-23, 19:04

11:51
На етапі Кубка світу в Дубаї Зевіна виграла "золото" і "бронзу"
Інші останні Спортивні новини

Українка Дарина Зевіна завоювала дві медалі у перший же день четвертого етапу Кубка світу FINA з плавання на короткій воді в Дубаї. Зевіна стала першою на дистанції 200 метрів на спині, а також посіла третє місце на дистанції 50 метрів на спині.

Таким чином, українка вже заробила 2 тисячі доларів США призовими. Додамо, що переможець загального заліку за підсумками всіх восьми етапів отримає 100 000 доларів, не рахуючи різноманітних бонусів. До початку змагань у Дубаї у загальному заліку Зевіна йшла на 7-му місці, відстаючи від лідера — угорки Катінки Хоссу — більш ніж на 300 очок.

Наздогнати її буде важко, адже Катінка у перший день змагань вже виграла два золота і одну бронзу.

Загальний залік:

1. Катінка Хоссу (Угорщина) - 384

2. Мірея Бельмонте (Іспанія)- 130

3. Сара Сйострем (Швеція)- 87

...

7. Дарина Зевіна (Україна) - 66

Категорія: Спортивні новини | Переглядів: 901 | Додав: adminA | Теги: золото і бронзу, етапі Кубка світу в, Зевіна, Дубаї | Рейтинг: 0.0/0