Чт, 2024-04-25, 18:03

12:47
На етапі Кубка світу з біатлону Підгрушна взяла "бронзу"

Українська біатлоністка Олена Підгрушна стала третьою в індивідуальній гонці на етапі Кубка світу в шведському Естерсунді.

Про це йдеться в повідомленні Національного олімпійського комітету України в Facebook.

"Олена Підгрушна завоювала "бронзу" в індивідуальній гонці на етапі Кубка світу з біатлону в Естерсунді!!! Браво!!! Феєричне повернення", - йдеться в повідомленні.

Олена Підгрушна чисто пройшла дистанцію, закривши всі мішені, і показала третій результат. Українська біатлоністка поступилася 38,7 секундами переможниці Доротеї Вірер з Італії. На другому місці - француженка Марі Дорен Абер.

Відзначимо, в кар'єрі Підгрушної була значний перерва, пов'язана з роботою на державній службі. У березні 2014 року Кабінет міністрів призначив її заступником міністра молоді і спорту України. Проте через рік вона оголосила про відновлення спортивної кар'єри і залишила посаду в міністерстві.

Категорія: Спортивні новини | Переглядів: 762 | Додав: adminA | Теги: Кубок світу, Підгрушна, Бронза, біатлон | Рейтинг: 0.0/0