Чт, 2024-03-28, 16:43

10:34
На юніорському Кубку світу з біатлону в австрійському Гогфільцені українець виграв гонку переслідування
Інші останні Спортивні новини

В австрійському Гогфільцені у п'ятницю 16 грудня завершилася гонка переслідування юніорського Кубка світу з біатлону.

Першим на дистанції був 20-річний Віталій Труш із Тисовця на Львівщині, повідомляє "Укрінформ".

Віталій показав час 34 хвилини 08,3 секунди і припустився одного промаху на вогневих рубежах. Другим був росіянин Кирило Стрельцов - 11,4 секунди відставання від лідера (0), третім представник Казахстану Роман Єрьомін - 44, 3 (4).

Результати інших представників України: 7-е місце - Антон Дудченко (1 хвилина 32,7 секунди відставання, 2 промахи), 16-е - Тарас Лесюк (2.21,8, 1), 40-е - Богдан Цимбал (4.34,9, 5).

Нагадаємо, вчора, 15 грудня, 10-кілометрова спринтерська гонка на третьому етапі Кубка світу з біатлону, який стартував в Нове Мєсто (Чехія) завершилася перемогою беззаперечного лідера останніх сезонів француза Мартена Фуркада . Найкращий з українців Сергій Семенов продемонстрував ідеальну стрільбу, але у підсумку посів сусіднє з "квітковою церемонією" 7-ме місце (відставання від Фуркада 18,8 секунди).

Категорія: Спортивні новини | Переглядів: 717 | Додав: adminA | Теги: гонка переслідування, австрійський Гогфільцен, юніорський Кубок світу, українець, біатлон | Рейтинг: 0.0/0