12:13
На літньому чемпіонаті світу українські біатлоністи здобули чотири медалі

Збірна України виборола чотири нагороди на літньому чемпіонаті світу з біатлону

Про це 28 серпня повідомила прес-служба Міністерства молоді й спорту.

Срібні медалі першості вибороли юніори — Христина Дмитренко, Ганна Кривонос, Віталій Труш і Тарас Лесюк.

Дорослі українські спортсмени стали володарями бронзових медалей. Призерами стали Юлія Журавок, Марія Панфілова, Антон Мигда та Максим Івко.

Тарас Лесюк переміг на чемпіонаті світу серед юніорів-чоловіків у гонці переслідування. Надія Бєлкіна стала срібним призером у гонці переслідування.

Нагадаємо, Михайло Романчук нещодавно здобув для України першу золоту медаль Універсіади. Спортсмен виборов золото, подолавши дистанцію за 3 хв і 45,96 сек. Таким чином було встановлено рекорд Універсіади.

Категорія: Спортивні новини | Переглядів: 633 | Додав: adminA | Теги: українські біатлоністи, літній чемпіонат світу, чотири медалі | Рейтинг: 0.0/0