Чт, 2024-04-18, 22:57

11:06
На останньому турнірі перед Олімпіадою в Ріо дзюдоїст Зантарая виграв "золото"

Український дзюдоїст Георгій Зантарая здобув перемогу на останньому перед Олімпіадою в Ріо турнірі - Континентальному кубку в Мадриді.

Про це повідомляє XSport .

Найскладнішим для Зантарая був другий поєдинок - проти француза Кевіна Нанора. Основний час закінчився внічию, а в додатковий час Зантарая виграв вазарі в контратаці.

"Це дуже добре, що він влаштував мені такий важкий бій. Він блокував мою ліву руку, а перед Олімпіадою для мене було дуже корисно потренувати таку ситуацію", - зазначив дзюдоїст після закінчення випробування.

Втім, наступні поєдинки завершилися впевненими перемогами: в півфіналі він за 1 хвилину 36 секунд провів іппон, а в фіналі витратив на перемогу 40 секунд.

Зантарая - один з сімох українських дзюдоїстів, які завоювали ліцензії на Олімпійські Ігри в Ріо.

Нагадаємо, першу в сезоні 2016 перемогу для українського дзюдо добув Артем Блошенко. Спортсмен з Дніпропетровська виграв турнір Гран-прі в столиці Куби у ваговій категорії до 100 кг.

Категорія: Спортивні новини | Переглядів: 764 | Додав: adminA | Теги: золото, дзюдоїст Зантарая, перед Олімпіадою в Ріо, турнір | Рейтинг: 0.0/0