06:10
На Паралімпіаді в Ріо українські легкоатлети здобули ще три медалі

Україна на Паралімпійських іграх у Ріо-де-Жанейро здобула "золото", "срібло" і "бронзу" на легкоатлетичній арені.

Про це повідомляє Національний паралімпійський комітет на своїй сторінці у Facebook.

"50-ту медаль для національної паралімпійської збірної команди України виборов з паралімпійським рекордом Ігор Цвєтов, покращивши попереднє своє досягнення на дистанції 200 м у бігу (25,64 - попередній, 25,11 - новий)", - йдеться в повідомленні.

Друге місце серед жінок в своєму класі на цій же дистанції посіла Оксана Ботурчук, її час – 23,65 сек.

Бронзу - 52-гу нагороду - виборов Павлик Роман у стрибку в довжину з результатом 5,61 сек. та особистим рекордом.

"Відтак, наприкінці ранку п`ятого дня змагань, 12 вересня, у команди - 19 золотих, 14 срібних та 19 бронзових медалей", - підсумували в комітеті.

Нагадаємо, станом на ранок 11 вересня українці стали другими за кількістю медалей і третіми за золотими нагородами.

XV Паралімпійські ігри проходять в Ріо з 7 по 18 вересня.

Категорія: Спортивні новини | Переглядів: 735 | Додав: adminA | Теги: ще три медалі, ріо, паралімпіада, українські легкоатлети | Рейтинг: 0.0/0