Чт, 2024-04-18, 20:05

12:15
На турнірі серії WTA вперше виграла Марина Заневська
Знаковим для українки Марини Заневської став турнір в австрійському Лінці. У першому раунді турніру 113 ракетка світу обіграла Олександру Круніч. Для 20- річної українки, яка вигравала 19 змагань ITF, ця перемога стала першою в кар'єрі на турнірах найпрестижнішої серії - WTA.

Також бар'єр стартового раунду подолала і перша ракетка України Еліна Світоліна.

Олександра Круніч (Сербія) - Марина Заневська (Україна) - 5:7, 6:2, 2:6

Еліна Світоліна (Україна) - Мона Бартель (Німеччина) - 6:2, 7:5

У другому колі турніру в Лінці суперницею Заневської стане австрійська тенісистка, що потрапила в основу через сито кваліфікації, Патріція Майр - Ахлайтнер. Світоліна за вихід у чвертьфінал зіграє з іспанкою Карлою Суарес-Наварро.

Обидві українки заробили по 3,406 тисячі доларів призовими, а також по 30 очок в рейтинг WTA.

Категорія: Спортивні новини | Переглядів: 909 | Додав: adminA | Теги: урнірі серії WTA, виграла Марина Заневська | Рейтинг: 0.0/0