Сб, 2024-04-20, 05:21

09:52
На виїзді "Шахтар" обіграв "Сельту"

"Шахтар" в рамках першого матчу 1/16 фіналу Ліги Європи переміг у Віго "Сельту" з рахунком 1:0.

Переможний гол за "Шахтар" провів аргентинський форвард Густаво Бланко-Лещук.

“Сельта” на правах господаря розпочала активніше і вже на 16-й хвилині створила перший гольовий момент. Швидка атака підопічних Берісcо завершилась тонкою передачею Гвідетті на Бонгонда, який з лінії воротарського майданчика пробив над поперечкою. А на 23-й хвилині Васс вивів вже Гвідетті на рандеву з П"ятовим, а рефері цілком слушно зафіксував офсайд.

А от перша ж гостра атака "Шахтаря" завершилася взяттям воріт галісійської команди. “Сельта” невдало розіграла штрафний і підопічні Фонсеки організували вбивчий контрвипад. Тайсон вчасно відпасував на Фреда, а той виконав ідеальну передачу на хід Марлосу, який вийшов на побачення з Альваресом, обіграв воротаря і пробив у спину захиснику. На щастя для "гірників", першим на добиванні опинився Бланко-Лещук, який з близької відстані вколотив сферу у порожні ворота.

Категорія: Спортивні новини | Переглядів: 777 | Додав: adminA | Теги: виїзд, Шахтар обіграв Сельту | Рейтинг: 0.0/0