Чт, 2024-04-18, 23:13

17:23
Наталя Добринська, українська легкоатлетка, виграла чемпіонат світу зі світовим рекордом
Інші останні Спортивні новини

Одна з найкращих легкоатлеток України Наталя Добринська виграла золоту медаль у багатоборстві на чемпіонаті світу з легкої атлетики в закритих приміщеннях, що проходить у Стамбулі, передає Eurosport.ru.

Добринська завершила змагання, набравши у п'яти дисциплінах 5013 очок. Це новий світовий рекорд. Попередній рекорд (4991 очко) належав Ірині Бєловій і був встановлений 20 років тому.

"Я почуваюся щасливою, тим паче, що за встановленням світового рекорду спостерігали мої батьки на трибунах стамбульської легкоатлетичної арени. Все склалося саме так, як і мало бути", - підкреслила Наталя.

Крім золотої медалі Добринська отримала 50 тисяч доларів.

"Срібло" у Джессіки Енніс з Великобританії (4965), "бронза" - у Аустри Скуйте з Литви (4802). Ще одна українка Ганна Мельниченко показала 7-й результат (4623 очки).

Категорія: Спортивні новини | Переглядів: 1035 | Додав: adminA | Теги: Наталя Добринська, чемпіонат світу | Рейтинг: 0.0/0