Пт, 2024-04-19, 21:58

16:10
Олександр Усик приніс Україні четверте золото ЧС з боксу

Олександр Усик виграв чемпіонат світу з боксу, який відбувається у Баку, повідомляє "Чемпіон". У фіналі вагової категорії до 91 кг українець впевнено переміг Теймура Маммадова з Азербайджану.

Перший раунд пройшов за невеликої переваги Усика, який більше влучав у свого суперника. Хоча арбітри побачили лише на одне точне влучання більше в українця - 7:6.

Усик намагався достроково завершити бій, адже чудово було зрозуміло, що арбітри будуть підтягувати господаря рингу. Другий раунд завершився з вагомою перевагою українця - 11:6.

У третьому раунді Олександр завершив те, чого від нього очікували українські прихильники боксу, не давши засумніватися у своїй перемозі. У підсумку майже розгром - 25:15.

Раніше золоті нагороди чемпіонату здобули Василь Ломаченко, Тарас Шелестюк та Євген Хитров. Срібло на свій рахунок записав Денис Берінчик.

Таким чином, Україна посіла перше загальнокомандне місце на чемпіонаті світу, здобувши чотири золоті медалі й одну срібну.

Категорія: Спортивні новини | Переглядів: 1162 | Додав: nowyny | Теги: Олександр Усик | Рейтинг: 0.0/0