Сб, 2024-04-20, 01:11

15:13
Олімпіада-2012: Українські спортсменки завоювали золоту медаль у змаганнях четвірок в академічному веслуванні
Українські спортсменки завоювали золоту медаль у змаганнях з академічного веслування в класі парних жіночих четвірок на Олімпіаді-2012 у Лондоні (Велика Британія). Про це сказано в повідомленні на сайті Олімпіади-2012.
У фінальних змаганнях українські спортсменки здолали дистанцію першими, показавши результат 6:35,93.

Срібло завоювала команда Німеччини з результатом 6:38,09, бронзу - США з результатом 6:40,63.

За українську четвірку виступали Катерина Тарасенко, Наталія Довгодько, Анастасія Коженкова, Яна Дементьєва.

Відповідно до повідомлення прес-служби Міністерства оборони, усі дівчата - представниці команди майстрів з водно-гребних видів спорту Центрального спортивного клубу Збройних сил України.

Зокрема, Коженкова - молодший сержант, Тарасенко - старший солдат, Довгодько - працівник ВР, Дементьєва - молодший лейтенант.

Вони, як зазначає прес-служба, завоювали перше в історії України "золото" Олімпійських ігор в академічному веслуванні.

З урахуванням перемоги української жіночої четвірки в академічному веслуванні, вітчизняні спортсмени вже завоювали на Олімпіаді 2 золоті й 2 бронзові медалі.

245 українських спортсменів беруть участь у ХХХ Літніх Олімпійських іграх у Лондоні (Велика Британія). Триватиме вона до 12 серпня
Категорія: Спортивні новини | Переглядів: 1023 | Додав: nowyny | Теги: академічне веслування, золота медаль | Рейтинг: 0.0/0