Пт, 2024-04-19, 06:25

12:36
Переможцем чемпіонату Європи зі стрільби з лука став українець

22-річний львів'янин Георгій Іваницький виграв змагання на чемпіонаті Європи зі стрільби з лука в приміщенні у словенському Копері, повідомляє "Спорт-Экспресс в Украине".

Майбутній чемпіон Європи закінчив кваліфікацію з четвертим результатом. Потім почав обігрувати суперників у системі на вибування.

Своєму першому супернику німцеві Еріку Скерісу Іваницький не віддав жодного енду (30:29, 29:29, 30:30, 30:29) - 6: 2. За схожим сценарієм пройшла і його зустріч зі Сьєфом ван ден Бергом з Голландії - 6: 2 (30:30, 30:29, 29:29, 30:29) в 1/8 фіналу. І ще більш впевненим, всі стріли летіли в десятку, вийшов чвертьфінал проти росіянина Баїра Цибекдоржієва (6:0).

Свій перший сет на цьому чемпіонаті Європи Іваницький програв у півфіналі німцеві Феліксу Візеру (29:30), після чого загальний рахунок у поєдинку став рівним 3:3 (29:29, 30:29). Але останнє слово залишилося за представником України (30:29, 29:28) - 7:3.

У фіналі на Іваницького чекала зустріч з італійцем Массіміліано Манді. Програвши перші два дуелі 4:0 (25:30, 28:29), Манді звів унічию третій енд - 29:29 і виграв четвертий - 30:28. Але у вирішальний момент рука Іваницького не здригнулася: 30 проти 29 спортсмена з Італії.

Востаннє медалі з зимового чемпіонату Європи українці провозили в 2011 році. Тоді бронзовим призером був Віктор Рубан, а за рік до цього також із бронзою додому повернувся Маркіян Івашко.

Категорія: Спортивні новини | Переглядів: 808 | Додав: adminA | Теги: переможцем чемпіонату Європи, українець, стрільби з лука | Рейтинг: 0.0/0