22232425262728
2930
Весь Архів новин

« 1 2 3 4 5 ... 142 143 »

"Литовський тенісний союз не допускає гравців з росії або білорусі до участі в турнірах Tennis Europe в Литві".

Останні Спортивні новини | Новини європейської України| Додано: 2023-03-11| Інші останні новини | Коментарі. Залиш і ти свій коментар - хай світ знає твою думку(0)

Реванш Амосов - Сторлі став головною подією турніру Bellator 291, який пройшов 25 лютого в ірландському місті Дублін.

Чемпіон світу в суперважкій вазі за версіями WBA, WBO, IBF і IBO Олександр Усик звернувся до росіян.

м'язи спина тренування

Спина — це опора організму людини. Якщо м'язи спини міцні, навантаження на опорно-руховий апарат зменшується.

Оцінки та підсумки переможного матчу "біло-синіх" у Стамбулі.

У загальнокомандному заліку Україна вийшла на третє місце - 39 медалей (13 золотих, 11 срібних, 15 бронзових).

здоровий спосіб життя

Спорт – не тільки робить людину сильнішою та витривалішою, а й дисциплінує її.

бодибилдинг

Как и многие другие стероиды, станазолол был разработан не для наращивания мышечной массы.

Honda Dio

Honda Dio уже давно присутствует на рынке. Впервые Dio был представлен еще в 2012 году.

Збірна України виборола 29 нагород на Паралімпійських іграх. В загальному заліку ми посіли друге місце!

На XXIV зимових Олімпійських іграх 12 лютого на старт вийдуть 13 представників України.