Пт, 2024-03-29, 16:15

14:58
Срібло чемпіонату Європи у синхронному плаванні виграв український дует

У Берліні завершилися змагання дуетів у синхронному плаванні у рамках чемпіонату Європи з водних видів спорту, де срібну медаль виборов український дует Лоліта Ананасова - Ганна Волошина. Про це повідомляє офіційний сайт змагань.

Спортсменки показали результат 92,9 бала. Переможницями змагань сталі росіянки Світлана Колесніченко і Дар’я Коробова з результатом 96,1 бала, третє місце посіли іспанки Она Карбонель і Паула Кламбург (92,1667).

Також сьогодні увечері відбудеться фінал у командних змаганнях, а завтра - фінали у солістів і в комбінації.

Чемпіонат Європи з водних видів спорту проходить у Берліні з 13 по 24 серпня.

Європейська першість включає змагання з плавання, стрибків у воду, плавання на відкритій воді і синхронного плавання. Відкрили європейський турнір представниці синхронного плавання і плавці на відкритій воді, які змагаються з 13 по 17 серпня. Плавальні змагання в басейні і турнір зі стрибків у воду відбуватимуться 18-24 серпня.

Категорія: Спортивні новини | Переглядів: 772 | Додав: adminA | Теги: синхронному плаванні, срібло чемпіонату Європи, український дует | Рейтинг: 0.0/0