Чт, 2024-04-25, 18:41

17:37
У Баку українець Буценко виграв турнір з боксу
Інші останні Спортивні новини

Українець Микола Буценко виграв турнір з боксу у Баку, повідомляє "Голос України".

"Українець Микола Буценко здобув перемогу у фіналі ліцензійного олімпійського турніру в Баку (Азербайджан)", - йдеться у повідомленні.

У вирішальному поєдинку у ваговій категорії до 56 кг українець переміг монгольського боксера Тсендбаатарда Ерденебата.

Отже, в активі збірної України з боксу поки дві олімпійські ліцензії на ігри в Ріо-де-Жанейро. Їх завоювали Дмитро Митрофанов (75 кг) та Микола Буценко (56 кг).

Раніше дворазовий олімпійський чемпіон українець Василь Ломаченко став чемпіоном світу за версією Всесвітньої боксерської організації (WBO) у другій напівлегкій вазі (до 58,967 кг).

Категорія: Спортивні новини | Переглядів: 784 | Додав: adminA | Теги: турнір з боксу, баку, українець Буценко | Рейтинг: 0.0/0