Ср, 2024-04-24, 06:48

12:12
У Казані Ілля Кваша став срібним призером ЧС в стрибках у воду

У Казані (РФ) завершилися фінальні змагання зі стрибків у воду з метрового трампліну на Чемпіонаті світу з водних видів спорту, за результатами яких друге місце посів українець Ілля Кваша.

Про це повідомляє офіційний сайт змагань.

Кваша за свої 6 стрибків отримав підсумкову оцінку 448,05 бала. Найкращою спробою став 5-й стрибок, за який він заробив 78,40 бала.

Чемпіоном у цьому виді програми став китаєць Се Сиі, який набрав 485,50 бала. Третє місце зайняв американець Майк Хіксон (428,30).

Срібна медаль Кваші стала першою для збірної України на ЧС у Казані.

Чемпіонат світу з водних видів спорту в Казані проходить із 25 липня по 9 серпня.

Нагадаємо, влітку торік Кваша завоював "бронзу" на Чемпіонаті Європи зі стрибків у воду в Берліні.

Категорія: Спортивні новини | Переглядів: 751 | Додав: adminA | Теги: Казань, срібний призер ЧС, стрибки у воду, Ілля Кваша | Рейтинг: 0.0/0