Пт, 2024-04-19, 10:21

09:41
У Києві хорватський "Хайдук" зазнав поразки від "Дніпра". ВІДЕО
Інші останні Спортивні новини

Футболісти дніпропетровського "Дніпра" перемогли на столичному НСК "Олімпійський" хорватський "Хайдук" (2:1) у першому матчі плей-офф кваліфікації Ліги Європи.

Гра проходила за цілковитої переваги українського клубу, якому у першому таймі не вдалося реалізувати чимало голових нагод, повідомляє "Укрінформ".

А от на початку тайму другого свою першу ж контратаку використали гості. Відзначився Тіно-Свен Сушич (47-ма хвилина). А потім забивав лише "Дніпро" - Нікола Калинич (50-та хвилина) та Євген Шахов (88).

Цікаво, що на 77-й хвилині у складі "Хайдука" на поле вийшов екс-форвард київського "Динамо" і збірної України Артем Мілевський, якого тепло зустріли глядачі на "Олімпійському".

Склад "Дніпра": Бойко, Мазух, Стрінич, Федецький (Лео Матос, 70), Дуглас Сілва, Бруно Гама, (Шахов, 59), Зозуля, Кравченко, Ротань, Калинич, Селезньов (Бартулович, 78).

Зустріч обслуговувала білоруська бригада арбітрів. Головний рефері – Олексій Кульбаков, асистенти – Дмитро Жук та Андрій Гєтіков. Четвертий арбітр – Денис Щербаков.

Матч у відповідь відбудеться у Спліті 28 серпня.

Категорія: Спортивні новини | Переглядів: 779 | Додав: adminA | Теги: Києві, Дніпра. ВІДЕО, хорватський Хайдук | Рейтинг: 0.0/0