Чт, 2024-03-28, 12:41

12:13
У рейтингу ФІФА Збірна України втратила 6 позицій

Підопічні Андрія Шевченка тепер займають 30 місце

Збірна України в оновленому рейтингу Міжнародної федерації футболу (ФІФА) втратила шість позицій і тепер займає 30 місце.

Про це повідомляється на сайті організації. У першій шістці рейтингу змін не відбулося, лідерство зберегла збірна Німеччини, на другій сходинці розташувалася Бразилія, трійку замикає Португалія.

На четвертому місці - Аргентина, на п'ятому - Бельгія, на шостому - Польща. На сьоме місце піднялася збірна Франції, за ними позицію поліпшила Іспанія.

Збірна Чилі залишилася на дев'ятій позиції, на 10 сходинку вперше в історії піднялася команда Перу.

У жовтні збірна України провела два матчі в рамках відбору на чемпіонат світу-2018. 6 числа команда Андрія Шевченка на виїзді обіграла Косово (2: 0), а через три дні в Києві програла Хорватії (0:2) і, зайнявши підсумкове третє місце у відбірковій групі I, втратила шанси на путівку в фінальну частину мундіалю.

Категорія: Спортивні новини | Переглядів: 721 | Додав: adminA | Теги: рейтинг ФІФА, 6 позицій, збірна україни | Рейтинг: 0.0/0