232425262728
Архів новини
Пошук
Статистика
Головна » 2015 » Лютий » 8 » У ТОП-10 гонки переслідування на етапі КС-14/15 з біатлону в Чехії - дві українки
14:42
Інші останні Спортивні новини України

Українка Юлія Джима (на фото) посіла сьоме місце в гонці переслідування на етапі Кубка світу-14/15 в чеському Нове Место. Валя Семеренко фінішувала на дев’ятому місці.

Як інформує офіційний сайт Федерації біатлону України, два промахи Валі Семеренко на третьому вогневому рубежі завадили українці поборотися за місце на подіумі.

Виграла гонку білоруска Дарія Домрачева, «срібло» у Кайси Макаряйнен з Фінляндії та «бронза» в німкені Лаури Далмаєр.