Пт, 2024-04-19, 20:25

16:30
У веслуванні на байдарках ЄІ-2015 український жіночий дует виборов бронзу

Український дует Марія Повх та Анастасія Тодорова завоював бронзові медалі у веслуванні на байдарках на дистанції 200 метрів.

Українки пропливли дистанцію за 37.719 секунди, повідомляє офіційний сайт змагань, передає УНІАН.

Перемогу в гонці здобули Маргарита Махнєва і Марина Литвинчук з Бєларусі - 37.399 секунди, срібло - сербки Ніколіна і Олівера Молдован (37.699).

Це перша нагорода збірної України у турнірі з веслування на байдарках і каное.

Всього в Баку розігрується 15 нагород у цій дисципліні. Не розіграними залишилися два комплекти нагород у марафоні (5000 м) в каное у жінок і чоловіків. В обох дисциплінах будуть представники України.

Таким чином, на даний момент на рахунку української команди на Європейських іграх у Баку всього 8 нагород - 1 "золото", 3 "срібла" та 4 "бронзи".

Нагадаємо, у травні у Рачице (Чехія) на змаганнях першого фінального дня чемпіонату Європи з веслування на байдарках і каное, збірна України завоювала повний комплект нагород – золото, срібло та дві бронзи.

Категорія: Спортивні новини | Переглядів: 827 | Додав: adminA | Теги: веслуванні, байдарках ЄІ-2015, український жіночий дует, бронзу | Рейтинг: 0.0/0