Чт, 2024-03-28, 18:04

12:59
Україна - дев'ята у змішаній естафеті - чемпіонат світу з біатлону
Інші останні Спортивні новини
Змішаною естафетою стартував в Нове-Місце чемпіонат світу з біатлону. Переможцем гонки стала збірна Норвегії, яка випередила Францію та Чехію. Збірна України, яка виступала не в основному складі, фінішувала лише на 9 місці, пропустивши вперед навіть збірну США.

Юлія Джима передала естафету дев'ятою в 50-ти секундах від лідерів. На другому етапі Наталія Бурдига фінішувала 10-ю, хоча на часовий гандикап це ніяк не позначилося. А ось Андрій Дериземля показував відмінний хід по дистанції, але в стрільбі лежачи залишив незакритою одну мішень, і закінчив свій етап 11-м.

На останньому етапі Сергій Седнєв відіграв дві позиції. У підсумку збірна України фінішувала дев'ятою, що дещо гірше бажаного, але набагато краще торішнього досягнення команди, коли на чемпіонаті світу в Рупольдінгу Україна була 14-ю.

9. Україна (1 +8) +1:50.9

Категорія: Спортивні новини | Переглядів: 1085 | Додав: adminA | Теги: дев'ята, україна, змішаній естафеті, біатлону, чемпіонат світу | Рейтинг: 0.0/0