Вт, 2024-04-16, 06:39

17:09
Україні біатлоністи принесли друге "золото" за день
Інші останні Спортивні новини

Українські біатлоністи, окрім перемоги на етапі Кубка світу в Рупольдингу (Німеччина), сьогодні, 17 січня, виграли першість і на етапі Кубка Міжнародного союзу біатлону (IBU) в італійському Ріднау.

Про це повідомляє "Укрінформ".

Спортсмени Юлія Журавок, Надія Бєлкіна, Андрій Доценко і Артем Прима завоювали золоті медалі у змішаній естафеті 2х6 км і 2х7,5 км. Другою з відставанням 12,9 секунди стала збірна Росії, третіми - норвежці (36,0).

Раніше українська команда у складі Ірини Варвинець, Юлії Джими, Валентини Семеренко та Олени Підгрушної в естафеті на 5 етапі Кубка світу в Рупольдингу показали найкращий результат і отримали "золото".

Категорія: Спортивні новини | Переглядів: 875 | Додав: adminA | Теги: друге золото за день, україні біатлоністи | Рейтинг: 0.0/0