Пт, 2024-04-19, 15:42

13:25
Українка Дарина Ткаченко стала чемпіонкою Європи з шашок
У Будапешті відбувся Чемпіонат Європи з шашок-100 (стокліткова дошка) з блискавичної гри серед чоловіків та жінок, де найсильнішою в жіночому турнірі була українка Дарина Ткаченко.

Як повідомили УНІАН в Міністерстві молоді та спорту України, за підсумками турніру відразу дві українки вибороли нагороди. Крім Ткаченко відзначилася Марія Мотрічко, яка зайняла другу позицію, завоювавши срібну нагороду.

У турнірі, в якому брали участь сім шашисток, Ткаченко набрала 16 очок, а Мотрічко - 15. На третьому місці фінішувала Айгуль Ідрісова з Росії.

У чоловічому турнірі представників України не було. Тут кращим виявився Олександр Шварцман з Росії.

Нагадаємо, Ткаченко також стала чемпіонкою світу з шашок в 2008 році.

Категорія: Спортивні новини | Переглядів: 967 | Додав: adminA | Теги: українка Дарина Ткаченко, чемпіонка Європи з шашок | Рейтинг: 0.0/0