Чт, 2024-03-28, 17:47

20:05
Українська тенісистка на турнірі в Греції стала чемпіонкою парного розряду

Українська тенісистка Вероніка Капшай стала чемпіонкою парного розряду на турнірі 7th Hellenic Zeus Circuit Hersonissos, який відбувався у грецькому місті Іракліон.

Призовий фонд змагань становив 10 тисяч доларів, повідомляє ZN.UA.

"У фіналі Капшай в дуеті з полячкою Юлією Вахащук обіграла пару у складі француженки Естель Каскіно та іспанки Марії Мартінез: 6:2, 6:4", - йдеться у публікації.

Варто відзначити, що Капшай є №571 світового рейтингу WTA в одиночному розряді, однак практично завжди виступає в парному. На рахунку українки вже 15 парних титулів і три одиночних чемпіонства ITF.

Нагадаємо, що 23 жовтня в кроці від виходу у фінал Кубка Кремля зупинилася Леся Цуренко, поступившись у півфіналі господарці змагань у Москві Світлані Кузнєцовій.

Категорія: Спортивні новини | Переглядів: 815 | Додав: adminA | Теги: Греція, українська тенісистка, чемпіонка парного розряду, турнір | Рейтинг: 0.0/0