Чт, 2024-03-28, 22:09

08:43
Український суперважковик Олег Прошак став чемпіоном Європи. ВІДЕО
Інші останні Спортивні новини

В суботу, 18 квітня 2015 року, у Тбілісі (Грузія) завершився останній вид програми Чемпіонату Європи з важкої атлетики - суперважка вагова категорія у чоловіків (+ 105 кг), де українець Олег Прошак завоював два "золота" (у поштовху та багатоборстві) та "бронзу" у ривку, повідомляє УНІАН.

У першій вправі - ривку - Прошак використував усі три спроби, піднявши штангу вагою 190, 195, 200 кг. Він посів 3-е місце, поступившись Чингізу Могушкову з Росії (202) й грузину Іраклію Турманидзе (201). У поштовху Прошак спочатку підняв штангу вагою 230 і 232 кг, а в заключній спробі впорався зі снарядом вагою 235 кг, завоювавши золото в цьому виді програми.

Загалом в Прошака - 435 кг, Турманидзе - 435 кг (українець обійшов суперника по особистій вазі), Могушкова - 432 кг.

Таким чином, українська команда завоювала 12 нагород, 8 з яких - золотих. Перед цим по три золоті медалі завоювали українські спортсменки Юлія Паратова й Юлія Каліна, а Анастасія Лисенко виграла три "срібла".

Категорія: Спортивні новини | Переглядів: 868 | Додав: adminA | Теги: український суперважковик Олег Прош, чемпіоном Європи. ВІДЕО | Рейтинг: 0.0/0