Чт, 2024-04-18, 20:47

12:46
В Італії тріумфував український тенісист і присвятив перемогу Україні

Український тенісист Ілля Марченко виграв в одиночному і парному розрядах на турнірі в італійському місті Брешіа.

«Сьогодні фантастичний день! Я хочу присвятити цю перемогу всім людям, які борються в Україні!», - написав тенісист на сторінці у Twitter.

Нагадаємо, що українські тенісисти Ілля Марченко і Денис Молчанов стали переможцями змагань у парному розряді на челленджері в Брешії, Італія. У фіналі український дует за 1 годину 11 хвилин переграв чесько-польську пару: 7:6 (4), 6:3.

Також 27-річний тенісист став переможцем челленджера в одиночному розряді, у фіналі якого, Марченко обіграв узбецького тенісиста Фарруха Дустова: 6:4, 5:7, 6:2.

Категорія: Спортивні новини | Переглядів: 882 | Додав: adminA | Теги: український тенісист, Італії, перемогу Україні, Тріумф | Рейтинг: 0.0/0