Пт, 2024-03-29, 09:28

08:57
В Лізі Європи «Дніпро» і «Динамо» зберегли шанси. ВІДЕО
Інші останні Спортивні новини

Українські футбольні клуби після перших матчів 1/16 фіналу Ліги Європи зберігають шанси на вихід до наступної стадії змагання.

У Києві, на НСК "Олімпійський", дніпропетровський "Дніпро" приймав амстердамський "Аякс". Команда Мирона Маркевича у першому матчі 1/8 фіналу Ліги Європи видобула перемогу над голландцями з досить комфортним рахунком, але при цьому втратила Федецького, Зозулю та Ротаня на поєдинок у відповідь.

Дніпро - Аякс 1:0

Гол: Зозуля, 30

Дніпро: Бойко - Федецький, Дуглас, Чеберячко, Ежідіо - Ротань, Федорчук - Зозуля, Безус (Бруну Гама, 59), Коноплянка (Шахов, 82) - Селезньов (Калинич, 76)

Аякс: Сіллессен - ван Рейн, Велтман, Віргевер, Бойлесен - Базур, Сереро (Сінкгравен, 60), Клаассен - Ель Газі, Мілік (Живкович, 78), Шене (Кішна, 61)

Дніпропетровський «Дніпро» в Києві мінімально переграв голландський «Аякс». Єдиний гол на 30-й хвилині забив Роман Зозуля. Через зайві попередження в матчі-відповіді 19 березня в Амстердамі не зіграють троє лідерів «Дніпра» – Руслан Ротань, Артем Федецький і Роман Зозуля.

Київське "Динамо" не зуміло утримати нічию у виїзному матчі з англійським "Евертоном". Незважаючи на гол Олега Гусєва, команда Сергія Реброва все ж програла в Ліверпулі в першому поєдинку матчу 1/8 фіналу Ліги Європи.

Евертон - Динамо 2:1

Голи: Нейсміт, 39, Лукаку, 82 (з пенальті) - Гусєв, 14

Евертон: Ховард, Коулмен, Гарбатт, Алькарас, Ягелка, Маккарті, Баррі, Барклі (Осман, 73), Лукаку, Міральяс (Коне, 64), Нейсміт

Динамо: Шовковський, Сілва, Віда, Антунеш, Драгович, Сидорчук, Гусєв (Кравець, 76), Буяльський (Гармаш, 67), Велозу (Чумак, 84), Ярмоленко, Мбокані

Київське «Динамо» в Англії поступилося «Евертону» – 1:2. Динамівці на старті гри відкрили рахунок, відзначився Олег Гусєв, але ще до перерви господарі відновили рівновагу, а наприкінці зустрічі з пенальті вийшли вперед.

19 березня в Києві «Динамо» намагатиметься взяти реванш.

Категорія: Спортивні новини | Переглядів: 823 | Додав: adminA | Теги: Лізі Європи «Дніпро» і «Динамо» збе | Рейтинг: 0.0/0