Ср, 2024-04-24, 17:02

10:19
В Прем'єр-лізі "Динамо" повернулося на друге місце
Інші останні Спортивні новини

Футболісти київського "Динамо" скористалися поразкою луганської "Зорі" і повернули собі другу позицію в турнірній таблиці чемпіонату України серед команд Прем'єр-ліги.

У заключному матчі 10-го туру "біло-сині" на столичному "Олімпійському" у неділю здобули перемогу над кропивницького "Зіркою" - 2:0, повідомляє Укрінформ.

Сергій Сидорчук на 19-й хвилині відкрив рахунок, опинившись на правому фланзі сам на сам з Євгеном Пастом. Подвоїв перевагу динамівців Віктор Циганков, який на 57-й хвилині заштовхнув м'яч у ворота "Зірки" після проходу по лицьовій Андрія Ярмоленко.

Результати решти матчів туру:

"Сталь" (Кам'янське) - "Чорноморець" (Одеса) - 1:2

голи: Кваме Карікарі (29-та хвилина) - Дмитро Коркішко (34), Олексій Хобленко (40);

"Ворскла" (Полтава) - "Олімпік" (Донецьк) - 1:2

голи: Володимир Чеснаков (45) - Сергій Гринь (39), Сергій Шестаков (83);

"Дніпро" - "Олександрія" - 1:4

голи: Владислав Кочергін (85) - Віталій Пономар (11), Роман Яремчук (16, 61), Станіслав Микицей (37);

"Волинь" (Луцьк) - "Карпати" (Львів) - 1:1

голи: Сергій Петров (45+2) - Ігор Худоб'як (84);

"Шахтар" (Донецьк) - "Зоря" (Луганськ) - 1:0

гол: Факундо Феррейра (56).

Турнірне становище: "Шахтар" - 28 очок, "Динамо" - 22, "Зоря" - 20, "Чорноморець" - 17, "Олександрія" - 16, "Олімпік" - 16, "Ворскла" - 12, "Дніпро" - 9, "Зірка" - 8, "Сталь" - 7, "Волинь" - 6, "Карпати" - 0.

Львівська команда позбавлена 6-ти турнірних очок згідно з рішенням ДК ФІФА від 04.03.2016 року.

Нагадаємо, в поєдинку 7-го туру чемпіонату України між донецьким "Шахтарем" і київським "Динамо" було зафіксовано нічию, а 8-й тур "Динамо" програло луганській "Зорі" (0:1).

Категорія: Спортивні новини | Переглядів: 683 | Додав: adminA | Теги: Прем'єр-ліга, динамо, друге місце | Рейтинг: 0.0/0