Пт, 2024-04-19, 16:16

10:33
Весь комплект нагород на чемпіонаті світу зібрали українські фехтувальники
Два "золота", одне "срібло" і одна "бронза" - такі здобутки наших спортсменів в Угорщині.

У вівторок, 13 серпня, до України повернулась наша збірна з фехтування, яка на чемпіонаті світу зібрала весь комплект нагород.

В доробку наших спортсменів дві золоті медалі, одна - срібна і одна - бронзова. Особливо успішно виступили дівчата! Вони - чемпіонки і в командному виступі, і в індивідуальному.

Олена Вороніна, Аліна Комащук, Галина Пундик та Ольга Харлан здобули валідольну перемогу над росіянками - 45:44. "Це було епічно, ми боролися як могли, потім ми їм трішки програвали і потім Оля зробила свою справу, виграла одразу у двох", - поділилася емоціями Пундик .

Харлан же наголосила на тому, що дівчата були єдиною командою, що і відчулося в останній битві.

Крім того, Оля стала чемпіонкою світу в індивідуальному заліку, здолавши у фіналі росіянку Катерину Дяченко.

Дали бій опонентам і чоловіча збірна, яка виборола історичне "срібло". А рапірист Ростислав Герцик привіз із Будапешта бронзову медаль.

На такий результат не сподівався навіть тренер Вадим Гутцайт. "Це ще раз підтверджує, що на сьогодні ми в світовому фехтувальному співтоваристві дуже високо стоїмо", - зазначив Вадим Маркович.

Тепер наші фехтувальники мріють лише про відпочинок. Новий сезон у них розпочнеться в січні.

Категорія: Спортивні новини | Переглядів: 874 | Додав: adminA | Теги: Чемпіонаті, комплект нагород, українські фехтувальники | Рейтинг: 0.0/0