Вівторок, 23.10.2018, 23:33
Головна Реєстрація RSS
Вітаю Вас, Гість
Новини минулих днів
Архів новини
Пошук
Статистика
Головна » 2013 » Березень » 13 » Виставка реставрованої кераміки та авторського живопису Наталії Ревенок відкривається у Національному музеї українського "Повернення краси"
16:59
Виставка реставрованої кераміки та авторського живопису Наталії Ревенок відкривається у Національному музеї українського "Повернення краси"
Інші останні Культурні новини України
15 березня 2013 року у Національному музеї українського народного декоративного мистецтва відкривається виставка реставрованої кераміки та авторського живопису  Наталії  Ревенок "Повернення краси", яка  презентує твори з колекції музею, відроджені до експозиційного вигляду  руками талановитого майстра.
        
На виставці експонується понад 50 відновлених пам’яток, що зберігаються у фондах Національного музею українського народного декоративного мистецтва. До них додаються фотографії, за якими можна простежити процес реставрації. Більшість предметів експонується вперше.

        
Наталія Миколаївна Ревенок закінчила Одеське державне художнє училище ім. М.Б. Грекова, Херсонський державний педагогічний інститут ім. Н.К. Крупської та Державну академію керівних кадрів культури і мистецтв.  Нині завідує навчальною лабораторією кафедри техніки і реставрації творів мистецтва відділення реставрації скульптури та творів декоративно-ужиткового мистецтва Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури. Одночасно працює як художник-реставратор у Національному музеї історії України та Національному музеї українського народного декоративного мистецтва, а також викладає на кафедрі мистецтвознавства та експертної діяльності Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв.

       
Наталія Ревенок є членом музейних науково-реставраційних рад, учасником багатьох науково-реставраційних виставок і конференцій та автором навчально-методичних програм з реставрації творів кераміки.


Вона відновила та повернула до експозиційного вигляду багато пам’яток з різних музеїв України, антикварних салонів і приватних колекцій. Серед них - унікальні предмети трипільської доби, складні твори з фарфору, бісквіту, фаянсу, кераміки. В Національному музеї українського народного декоративного мистецтва з 2005 по 2012 роки  Наталія Миколаївна відновила понад 60 пам’яток кераміки та 5 фарфорових виробів. Деякі з них отримали постійне місце в експозиції музею. Творча співпраця музею і закоханого у свою справу талановитого реставратора триває.


Виставка працюватиме до 15 квітня 2013 року.


Запрошуємо до Музею 15 березня 2013 року о 16 год.
  Наша адреса: вул. Лаврська, 9, корп. 2. Тел. 280 36 93
       www.mundm.kiev.ua

Категорія: Культурні новини України | Переглядів: 509 | | Теги: повернення краси, наталія ревенок, авторський живопис | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
ЗАЛИШ СВІЙ КОМЕНТАР ПРО ЦЮ НОВИНУ
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
ТВОЯ ДУМКА ВАЖЛИВА ДЛЯ СВІТУ, ХАЙ ПРО НЕЇ ЗНАЮТЬ ВСІ