Пт, 2024-03-29, 07:06

09:54
За день українці завоювали шість медалей Параігр-2014. Дві з них золоті
Сьогодні, 14 березня, українська збірна виграла шість медалей Паралімпіади в Сочі. Всі - в біатлоні. Дві з них золоті, одна срібна і три бронзові. Отже, у збірної України стало вже 20 медалей. З таким показником Україна посідає поки що третє місце в медальному заліку.

Золото завоювали Григорій Вовчинський, який випередив своїх суперників на дистанції 15 кілометрів стоячи, та Олександра Кононова (12,5 км, стоячи).

Срібло у Анатолія Ковалевського (15 км , з порушенням зору). Бронзовими призерами стали Олена Юрковська (12,5 км , сидячи), Оксана Шишкова (12,5 км, з порушенням зору) і Віталій Лук'яненко (15 км , з порушенням зору).

1. Росія: 25\21\18 - 64

2. Німеччина: 7\4\0 - 11

3. Україна: 5\5\10 - 20

4. Франція: 3\3\1 - 7

5. Канада: 3\2\6 - 11

Категорія: Спортивні новини | Переглядів: 921 | Додав: adminA | Теги: шість медалей Параігр-2014, українці, дві золоті, день | Рейтинг: 0.0/0