Пт, 2024-03-29, 11:24

23:23
Завоювали друге «золото» для України на ЧЄ зі стрибків у воду українці Долгов і Горшковозов

Нашому дуету не було рівних у стрибках з 10-метрової платформи.

У Києві розіграний черговий комплект нагород чемпіонату Європи зі стрибків у воду, де у стрибках з 10-метрової вишки перше місце зайняв український дует Максим Долгов і Олександр Горшковозов.

Наші спортсмени набрали загалом 431,28 бали. Друге місце в змаганнях зайняв дует з Росії Микита Шлехтер - Олександр Бєлєвцев з результатом 406,56, «бронза» - у Ноа Вільямс і Метью Діксона з Великобританії - 388,05.

Таким чином, на рахунку збірної України вже 2 золоті, 2 срібні та 1 бронзова нагорода. Наша команда вийшла на 1-е місце в загальному заліку. Чемпіонат Європи зі стрибків у воду проходить у Києві з 12 по 18 червня.

Нагадаємо, що вчора Ілля Кваша приніс Україні перше «золото» домашнього ЧЄ зі стрибків у воду.

Категорія: Спортивні новини | Переглядів: 776 | Додав: adminA | Теги: україна, ЧЄ, друге «золото», українці Долгов і Горшковозов, стрибки | Рейтинг: 0.0/0