Пт, 2024-04-19, 10:59

14:00
Здобув найгучнішу перемогу в своїй кар'єрі український тенісист Марченко

Український тенісист Ілля Марченко (94-й у світовому рейтингу) здобув, мабуть, найгучнішу свою перемогу, перегравши сьому ракетку світу Давида Феррера на турнірі ATP-250 в Досі (Катар).

Марченко якось безглуздо програв перший сет, не зумівши спочатку подати на партію, а потім дозволивши іспанцеві відігратися з 1:5 на тайбрейку, пише LB.ua.

Початок другого сету вийшов аналогічним - українець швидко зробив брейк. Однак цього разу Феррер зрівняти рахунок не зумів, і Ілля партію взяв.

У вирішальному сеті Феррера на корті не було.

Підсумковий рахунок - 6:7 (8), 6:3, 6:2.

Раніше українець Сергій Стаховський (62-й у рейтингу) зазнав поразки на цьому ж турнірі від іншого представника першої десятки - шостої ракетки світу Томаша Бердиха. Стаховський грав добре, боротьбу нав'язав, але у вирішальні моменти у Сергія не вистачило витримки. Як підсумок - 7:5, 6: 4 на користь Бердиха.

Тим часом збірна України з тенісу отримала вже дві перемоги на Кубку Хопмана, що проходить в австралійському Перті.

Категорія: Спортивні новини | Переглядів: 725 | Додав: adminA | Теги: український тенісист Марченко, кар'єра, найгучніша перемога | Рейтинг: 0.0/0