Сб, 2024-07-20, 02:02
Головна Реєстрація RSS
Вітаю Вас, Гість
Новини минулих днів

11:38
Бельгія виступила з пропозицією - розблокування активів рф на користь України
Інші останні Іноземна преса про Україну

Бельгія запропонувала країнам G7 план, який міг би дозволити розблокувати заморожені російські активи в Європі. Їх хочуть використати на користь України. Про це повідомляє Financial Times.

Як зазначає видання, уряд Бельгії ініціював випуск боргових зобов'язань, які залучатимуть кошти для відновлення України. російські активи будуть використані для погашення боргу.

Financial Times пояснює, що союзники України будуть вимагати від росії погашення боргу за випущеними зобов'язаннями, але якщо москва відмовиться, то партнери будуть залучати заморожені активи рф. Це допоможе обійти деякі юридичні перепони для конфіскації російських коштів.

«Це, серед іншого, дозволить відкласти питання про те, що буде відбуватися з суверенними російськими активами, хоча вони будуть використані як застава», - сказав один зі співрозмовників видання, поінформований про цю тему.

За словами іншого джерела, який брав участь у переговорах між США та ЄС щодо російських активів, пропозиція Бельгії стала «спробою знайти компроміс між різними точками зору як всередині ЄС, так і в G7».

Раніше ЗМІ писали, що у 2024 році Бельгія планує надати Україні 611 мільйонів євро військової допомоги, також королівство зобов’язалося довгостроково підтримувати модернізацію ЗСУ.

Також нагадаємо, що Бельгія на посаді голови Ради ЄС підтримуватиме Україну, скільки буде потрібно.

Повідомляють Новини європейської України
Категорія: Іноземна преса про Україну | Переглядів: 418 | Додав: adminA | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]