Сб, 2024-06-22, 23:30
Головна Реєстрація RSS
Вітаю Вас, Гість
Новини минулих днів

15:30
"Блакитні картки" у Німеччині отримали вже майже дві тисячі українців
Інші останні Новини про співпрацю України з ЄС

  Найбільше посвідок на проживання в Німеччині для висококваліфікованих фахівців станом на середину 2017 року видали індійцям. Українці - четверті за кількістю отриманих "блакитних карток".

Німеччина видає посвідки на проживання дедалі більшій кількості висококваліфікованих іноземців із країн, які не входять до Євросоюзу. Про це у п'ятницю, 18 серпня, повідомляє економічний тижневик WirtschaftsWoche із посиланням на дані Федерального відомства з міграції та біженців (BAMF).

Посвідка для проживання і роботи для висококваліфікованих іноземців із так званих "третіх країн" називається "блакитна картка" (Blue Card). Її запровадили у 2012 році на рівні ЄС. Відтоді такі документи в Німеччині отримали понад 62 тисячі іноземців. "Блакитні картки" видають фахівцям, які мають трудовий контракт із компаніями на території ЄС.

Станом на середину 2017 року найбільше "блакитних карток" отримали індійці (8212), китайці (3217), росіяни (2901), українці (1942) та громадяни США (1560). Німеччина видає близько 85 відсотків всіх Blue Cards в ЄС.

Серед передумов для отримання "блакитної картки" в Німеччині - закінчена вища освіта та заробітна плата на рівні щонайменше 50 800 євро на рік з урахування податків, пише WirtschaftsWoche. Для фахівців природничих спеціальностей, інженерів, лікарів та ІТ-фахівців для отримання цієї посвідки на проживання вистачить 39 624 євро річного заробітку.

Повідомляють Новини європейської України
Категорія: Новини про співпрацю України з ЄС | Переглядів: 674 | Додав: adminA | Теги: Німеччина, дві тисячі українців, блакитні картки | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]