Чт, 2024-04-18, 05:05

19:13
Чемпіоном Європи з плавання став українець Говоров

У Нетанії (Ізраїль) завершився фінальний заплив на дистанції 50 м батерфляєм чемпіонату Європи з плавання, в якому перемогу здобув українець Андрій Говоров.

Наш спортсмен подолав дистанцію за 22,36 секунди, повідомляє офіційний сайт змагань.

Українець виходив на фінал з 4-м результатом за підсумками попередніх запливів і зайняв не найзручнішу 6-ю доріжку. Тим не менш, він зумів жваво стартувати, добре спрацював на повороті в 25-метровому басейні і потрапив у дотик на фініші, ставши першим в головному запливі.

Друге місце завоював Євген Цуркін з Бєларусі (22,56 сек.), третє - Олександр Попков з Росії (22,69).

Медаль Говорова стала першою для України на турнірі в Ізраїлі.

Чемпіонат Європи з плавання проходить в Нетанії з 2 по 6 грудня.

Категорія: Спортивні новини | Переглядів: 786 | Додав: adminA | Теги: плавання, українець Говоров, чемпіон Європи | Рейтинг: 0.0/0